BESKYDSKÝ PIVOVÁREK OSTRAVICE

Ostravice 739 14 Ostravice
Obrázek neexistuje
Pivovárek vznikl v horské obci Ostravice. Naše piva jsou vařena výhradně z původních surovin z čisté beskydské vody, z moravských sladů a žateckých chmelů. Vaříme piva nepasterovaná a nefiltrovaná. Naše piva se vyznačují vyšší hořkostí (vlivem vyššího několikanásobného chmelení), nižším stupněm prokvašení a plností.”

Přímo v areálu Beskydského pivovárku provozujeme pivovarskou hospůdku, kde můžete naše piva ochutnat.

Hospůdka má charakter ochutnávkové pivnice, kdy na 3 pípách čepujeme vždy Beskydský ležák, polotmavý vídeňský speciál Zbuj a jedno z ochucených piv (Borůvkový ležák. Višňový ležák nebo Beskydský ležák medový). Na dalších 2 pípách se střídají naše pivní speciály, které jsou aktuálně uvařeny.

Přímo v hospůdce prodáváme také piva v PET lahvích dle aktuální nabídky.

Jsme malý pivovar a tak se může stát, že se určitá značka piva vyprodá nebo vyčepuje dříve než aktualizujeme web a bude nahrazena jinou. Děkujeme za pochopení. Doporučujeme proto sledovat i náš profil na facebooku, kde také aktualizujeme informace o dění v Beskydském pivovárku.

Nealkoholické pivo Beskydský pivovárek neprodukuje, nabízíme nealko piva jiných pivovarů. Samozřejmě nabízíme i jiné alko a nealko nápoje.

K jídlu můžete ochutnat různé chuťovky jako nakládaný hermelín, nakládané tvarůžky, utopence, domácí klobásu nebo nakládané škvarky v pikantním sádle.

Nabízíme také přírodní a čerstvé sýry vlastní výroby.

Od dubna do října můžete v případě hezkého počasí využít letní zahrádky . U hospůdky je dostatek míst k parkování, stojanů na kola a také dobíjecí stanice na elektrokola.
Pondělí - čtvrtek - 10:00-22:00 Pátek - sobota - 10:00-23:00 Neděle - 10:00-21:00
Beskydský ležák, Zbuj, Beskydské hořké, Borůvkový ležák, Višňový ležák, Beskydský ležák medový, Beskydská desítka, Lissa huera IPA, Abel Tasman IPA, James Cook IPA, New Zeeland IPA, Washington IPA, Oregon IPA, Victoria IPA, Spring IPA, Single Hop IPA, Black Magic IPA, Double Elephant IPA, Triple Elephant IPA, Red Ale, Summer Day Ale, Summer Day Strong Ale, Zázvorový Ale, Beskydská pšenka, Beskydské žito, Beskydský smrkáč, Yakima Valley, Belgický Abbé, Stout, Svatováclavský speciál, Sametová sedmnáctka, Mikulášský speciál,

Komentáře

BESKYDSKÝ PIVOVÁREK OSTRAVICE
GPS: 49.5320561, 18.39493
Adresa: Ostravice 449 739 14 Ostravice
  • Hodnocení
  • Doporučeno: 0x
  • Tuto hospodu zatím nikdo nehodnotil.

Další hospody v okolí

Kozlovický pivovar najdete v původních hospodářských budovách starého fojtství, jehož hlavní budova ...
Hostinec sice nemá kuchyň, ale pravidelně pořádáme tradiční gastronomické hody. Ku příležitosti hodů...