KOLIBA A PIVOVAR U TŘÍ KRÁLŮ

Finská 796 04 Prostějov
Obrázek neexistuje
veme Vás k příjemnému posezení v klidném prostředí naší restaurace zařízené ve valašském stylu. Naše koliba byla postavena na zelené louce a provoz jsme zahájili 1. října 2011. Restaurace sestává z nekuřácké restaurace, které vévodí kachlová kamna sloužící k vytápění hlavní místnosti a dvou velkých měděných varen, v nichž přímo před zraky našich zákazníků vaříme pivo.


Další částí je pivnice pro kuřáky, kde je také umístěno plátno pro velkoplošnou projekci, nekuřácký salonek vhodný k pořádání různých oslav, venkovní krytá terasa a venkovní zastíněná terasa. Protože je Koliba rozlehlá, můžeme kapacitou pokrýt i velké společnosti. Rádi a ochotně Vám pomůžeme s organizací soukromých, rodinných a společenských akcí, jako jsou svatby, oslavy narozenin, promoce, abiturientské srazy apod.

Na čepu si můžete vybírat vždy nejméně ze šesti druhů piv, která v našem pivovaru vaříme výhradně z čistých přírodních surovin bez chmelových extraktů nebo stabilizátorů. Pivo zásadně nepasterizujeme a nefiltrujeme. Naše pivo čepujeme přímo z ležáckých tanků. Přijďte ochutnat oblíbenou Dvanáctku 12° nebo Pšenici 13°, z naší stálé nabídky pak ještě Desítku 10°, Tmavé 13°, a některé z našich ovocných pivních speciálů!
K dobrému pivu si u nás jistě vyberete z pestré nabídky pokrmů, které připravujeme vždy z čerstvých surovin a bez emulgátorů a polotovarů. Připravujeme si vlastní domácí houskové, bramborové či špekové knedlíky a také domácí halušky z čerstvých brambor. Sedm dnů v týdnu nabízíme polední menu.
Ochutnejte oblíbená jídla našich stálých zákazníků, například Dřevorubecký steak s vůní rozmarýnu či Medailonky v hříbkové omáčce s brambory rösti. Jako sladkou tečku si vychutnejte některý z našich domácích dezertů.
Součástí naší restaurace je také venkovní posezení na částečně zastřešené terase, stylově osázené chmelem.
Máme pro Vás také k dispozici dvě bowlingové dráhy se speciální povrchovou úpravou nevyžadující přezouvání.
Pondělí 11:00 - 23:00 Úterý 11:00 - 23:00 Středa 11:00 - 23:00 Čtvrtek 11:00 - 23:00 Pátek 11:00 - 24:00 Sobota 11:00 - 24:00 Neděle 11:00 - 22:00
Pivo
Všechna piva u nás vaříme ze 100 % čistých přirodních surovin - vody, sladů pocházejících z České republiky, českého chmele a kvasnic. Žádné pivo nefiltrujeme a nepasterizujeme, ani žádným způsobem neupravujeme. Všechna naše piva čepujeme přímo z ležáckých tanků.

Předkrmy a malá jídla Polévky Národní speciality Z pravé hovězí svíčkové Minutky z pánve Speciality šéfkuchaře Grilované speciality Zapékaná jídla Ryby Smažená jídla Saláty Dezerty a sladká jídla Přílohy Pochutiny k pivu

Komentáře

KOLIBA A PIVOVAR U TŘÍ KRÁLŮ
GPS: 49.4719803, 17.0884442
Adresa: Finská 4592 796 04 Prostějov
  • Hodnocení
  • Doporučeno: 0x
  • Tuto hospodu zatím nikdo nehodnotil.

Další hospody v okolí

Výtečná kuchyně, originální atmosféra. To je restaurace U krále Ječmínka v centru Prostějova. Na výč...
Rádi bychom Vás pozvali do naši pivovarenské restaurace s penzionem nacházející se v obci Držovice v...
Minipivovar Kosíř leží u nejvyššího hanáckého vrcholu Kosíř (442 m n. m.) a je přibližně vzdálen 17 ...